Hotel Primula

ubytovanie Nova Pec
 

*** Hotel Primula / ubytovanie Nova Pec

Hotel Nova Pec Primula
Hotel Primula je pôvodne statok z roku 1530 vo vlastníctve Anny a Wenzla Reischových. Z pôvodnej stavby zostali zachované obvodové múry. Terajší hotel Primula stojí v prostredí Národného parku Šumava - Bavorský les. Jedná sa o rekreačné zariadenie, ktoré je cenovo porovnateľné s cenami hostelov a pritom ponúka ďaleko viac.

Nová Pec hotel Primula ubytovanie:
Kapacita hotela Primula je 48 lôžok v pätnástich izbách so spoločným sociálnym zariadením neďaleko od izieb. Niektoré izby majú novo vlastné WC a sprchu. Pre náročnejších sú k dispozícii apartmány 2 + kk s kapacitou až 6 lôžok s vlastným soc. zariadením, kuchyňou a za poplatok s prístupom k internetu. Pri obsadení jednou skupinou možno po dohovore používať chladničky, alebo sporáky. Izby sa dajú vykurovať za poplatok akumulačnými kachľami. Súčasťou každej izby v hoteli Primula je prekrásny výhľad na najvyššiu horu Šumavy Plechý, Smrčín a na rozsiahle trávnaté pozemky so smreky.

Ubytovanie Hotel Primula Nová Pec reštaurácia:
Súčasťou kľudného a moderného hotela Primula je hotelová reštaurácia, ktorá má kapacitu 48 miest a na záhradke ďalších 40. Je vybavená modernou kuchyňou, stereo TV a satelitom. Vylepšená je akváriom s ukážkami lipenských rýb a krásnym krbom. Na výber sú šumavské jedla, suroviny väčšinou dodáva ekologické firma "Baloun". Od tejto firmy bývajú v predaji EKO syry.

Primula Nová Pec ubytovanie hotel služby: 
Na pozemkoch hotela Primula sa nachádza ihrisko na volejbal alebo nohejbal, bránky na malý futbal, otvorené ohnisko, grill, lavičky a stolíky. Gulečník, alebo posilňovací trenažér za poplatok. K dispozícii je tiež požičovňa horských a cestovných bicyklov, lodičiek. Pre náročnejších je možnosť využiť krytý plavecký štadión (Volary) so saunou a masážami. V jesenných a zimných mesiacoch sú poriadané domáce zabíjačky s príslušnou atmosférou. V prípade školských pobytov je možné použiť jedáleň ako učebňu. Veľké parkovisko pred hotelom. Na pozemkoch hotela Primula je možné stanovať alebo umiestniť obytný príves.

Ubytovanie Nová Pec Primula hotel voľný čas: 
Lipno, Teplá a Studená Vltava a ich sútok poskytnú náplň pre vaše športové a rekreačné vyžitie. Lesný porast s mnohými druhmi rastlín a živočíchov zaujme milovníkov prírody. Schwarzenberský kanál - technická pamiatka UNESCO. Plechý 1380 m, Plešné jazero, kamenné more, hora Smrčín s budúcimi zjazdovkami, Jelenská dolina, Schiftlerüv monument či prales Boubín, mesta Lenora, Český Krumlov (UNESCO), a tiež veľa zámkov a hradov.
Hotel Nova Pec Primula - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Nova Pec Primula - hotel má reštauráciuHotel Nova Pec Primula - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Nova Pec Primula - možnosť pripojenia na internetHotel Nova Pec Primula - k dispozícii letná terasaHotel Nova Pec Primula - tenis - v blízkosti hotelaHotel Nova Pec Primula - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Nova Pec Primula - Iybz sú vybavené televízoromHotel Nova Pec Primula - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Nova Pec Primula - Izby s vlastnou toaletouHotel Nova Pec Primula - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: